Milí bojovníci,

V prom rade ďakujem, že ste sa pridali na túto dlhú a bojovnú cestu.
Za posledné dni som spoznal mnoho skvelých ľudí, s ktorými by som sa možno za normánych okolností nikdy nestretol a nezoznámil. Spoznal rôzne príbehy, videl ako všetci makáme, radosť aj hnev pri práci. Takéto je gastro. Viem, že momentálna situácia nie je jednoduchá pre nikoho z nás. Aj preto som prišiel s takouto myšlienkou, ktorá sa teraz pretavuje do reality. Bol by som rád, ak by sa tento projekt rozbehol a pomohol čo najviac prevádzkam.
Životné skúsenosti v rôznych odboroch ma priviedli až sem. Som rád, že ste mi v týchto neľahkých chvíľach dôverovali a venovali mi svoj čas.
Teraz potrebujem vašu pomoc.

Ukážme ďalším prevádzkam, aby sa nebáli vstúpiť a pokúsiť sa zabojovať proti veľkým korporátom zo zahraničia. Teraz sme všetci na jednej lodi. Bezohľadu na konkurenciu, či vzťahy.

Ukážme aj ľudom, že od nich nechceme ľutovanie alebo finančné príspevky od štátu, ktoré nás nezáchrania.
Ukážme im, že chceme naďalej pracovať, variť a tešiť ich dobrým jedlom.

Objednávkou priamo od podniku nám vedia pomôcť, aj keď malým percentom. Nejde tu v podstate ani o tie percentá. Skôr o prejav súcitu a ochota pomôcť aspoň takýmto gestom. To nás posúva a drží nad vodou. 

Verím, že hovorím za všetkých.

Pripravil som pre vás nejake obrázky na sociálne siete, ktoré si môžete stiahnuť a pridať na storiek, príspevkov apod. Propagáciu nechám na každú prevádzku individuálne. Jediné, čomu sa vyhnite je, neútočiť na konkrétne spoločnosti, žiadne mená, názvy apod. Propagujte to nenásilnou cestou a pripomínajte ľuďom, že z jahladny.sk vedia pomôcť podniku, ktorý nemusí zaplatiť províziu tretej strane. 

Verím, že objednávok začne pribúdať a moja práca nevyjde nazmar, samozrejme s vašou pomocou.

Prevádzky budú časom pribúdať. Ak máte nejaké nápady, postrehy, tipy. Som otvorený všetkému. 
Ak máte záujem sa zapojiť do krátkeho reklamného spotu, ozvite sa mi a poviem vám bližšie informácie.
Samozrejme, ak viete sprostredkovať akékoľvek reklamné predmety (letáky apod.), billboardy či finančné prostriedky, ozvite sa mi.

Ďakujem za spoluprácu, ochotu a všetko, Valentín