Priatelia,

prešiel mesiac od zapojenia sa prvej prevádzky do tohto projektu s názvom jahladny.sk

Chcem sa vám všetkým poďakovať za podporu, ochotu a čas. Dúfam, že objednávky budú len stúpať.

Avšak. Veľmi ma mrzí, že vám musím pripomínať takouto formou, že projekt nie je nijako financovaný a nemôžete čakať, že ľuďom sa v noci bude snívať o jahladny.sk a ráno si naň kliknú. Musíme sa angažovať všetci, nie len tri/štyri reštaurácie. Ako som hovoril. Podniky, ktoré podporujú naplno a oznámili svojim zákazníkom, že si vedia objednať a podporiť ich na jahladny.sk objednávky stúpajú. Podniky, ktoré z nejakého dôvodu čakajú, nemajú čas alebo na to proste kašlú, objednávky nemajú. Toto je realita. 

Myslím, že som urobil dosť pre to, aby som vám uľahčil prácu. Obvolávam podniky, chodím za vami, pomáham vytvárať celé menu, vytvárame platobné brány. Veľmi ma mrzí, že niektorí z vás ma doslova ignorujú a nevedia sa ozvať ani formou SMS. Je to smutné, že z prvotnej myšlienky pomôcť si navzájom sa nakoniec „súboj“ iba 10 podnikov, z ktorých 3 sa vedia angažovať a ostatné otáľajú. Post na facebook vám zaberie 2 minúty. Post a story na instagram taktiež. Pripravil som vám obrázky, texty. Ak potrebujete viac, rád pomôžem. Ale takto to nemôže fungovať. Stálo ma veľa námahy, času ale aj financií, aby som dokázal spojiť aj týchto pár reštaurácií, u každého z vás som strávil hodiny. Vyvolával aj viac krát denne, len aby to bolo čo najrýchlejšie. 

Po rozhovore s pár podnikmi som dospel k tomu, že buď sa budeme všetci angažovať alebo sa budeme mesačne zbierať nejakou fixnou sumou na reklamu. 

Nerozumiem v čom je problém, stačí pridať raz za týžden hocijaký príspevok a ukončiť ho vetou so spomenutím odkazu jahladny.sk/“vas-podnik“. 

Dole je „kniha návštev“ môžete sa vyjadriť tu. Úprimne, unavuje ma obvolávať ľudí s tým, že ma doslova ignorujú, pritom chcem iba pomôcť. Ak nemáte záujem, môžete ďalej podporvať Wolt, Bolt, Food Pandu, Bistro. Stačí napísať, ale asi aj to je niekedy ťažké.

Napište nový záznam do knihy návštev

 
 
 
 
 
Fields marked with * are required.
Your E-mail address won't be published.
It's possible that your entry will only be visible in the guestbook after we reviewed it.
We reserve the right to edit, delete, or not publish entries.
(žiadne záznamy)